Přihlásit
24 června, 2024

Timoty 2.20.0

Rozšíření výkazů práce

Rozšířili jsme graf ve výkazech práce o možnost filtrování kilometrů. Výchozí nastavení filtru si můžete upravit ve vašem profilu v sekci Nastavení a Výkazy práce.

Rozšíření klientů

Při tvorbě nové návštěvy jsme v sekci Klienti rozšířili seznam klientů o jejich kontaktní údaje (telefon, email a lokalita). Pokud byste chtěli mít tento filtr automaticky zapnutý, stačí přejít do vašeho profilu v sekci Nastavení a Klienti.

Grafická úprava pozvánky pracovníka

Graficky jsme změnili zobrazení pozvánky pracovníka, logika pozvánky ovšem zůstává stejná. Přidali jsme také informace o způsobu přihlášení pracovníků, kteří již přijali pozvánku a jsou registrovaní v aplikaci. Bude tak vědět, jaký způsob a konkrétní email používá pro přihlášení do aplikace.

Mazání a rušení návštěv z mobilní aplikace

Do mobilní aplikace jsme přidali možnost smazat nebo zrušit celou návštěvu.

Přehled plánovaných funkcí

Často se nás ptáte, kdy vydáme nějakou funkci, proto jsme do mobilní aplikace přidali přehled hlavních funkcí s jednotlivými časy dodání. Pokud nyní používáte pouze webovou aplikaci, doporučujeme si stáhnout mobilní aplikaci, kde tento přehled funkcí naleznete. Ve webové aplikaci tento přehled nebude dostupný.

crossmenu