Přihlásit

Marketing s Timotym

Je i v našem zájmu, aby vaše firma uspěla.

V rámci provozování naší aplikace Timoty, která firmám pomáhá zeefektivnit organizaci práce a komunikaci s pracovníky v terénu, jsme si všimli, že někteří z vás si neví rady, jak se prezentovat a komunikovat své kvalitní služby novým zákazníkům, což zpomaluje růst vašeho podnikání.

Díky našim bohatým a dlouholetým zkušenostem v tvorbě webových stránek, grafiky a online marketingu, jsme se rozhodli, že vám chceme pomoct, protože váš úspěch je i v našem zájmu. Čím více kvalitních firem bude dlouhodobě na trhu, tím větší šance, že se rozhodnete používat naši aplikaci. Mají tuto motivaci i vaši dosavadní dodavatelé marketingu a IT? 🤔

Služby

Máme 10+ let zkušeností
s více než 150 realizacemi pro malé i velké firmy:

Webové stránky

Online marketing

Identita vaší firmy

Konzultace

Jak to funguje?

Neslibujeme nereálné
Naše motivace je pomoct, ne prodat, proto můžeme říkat věci, jak jsou.
Bohužel nemůžeme pomoci všem, proto si pečlivě vybíráme, komu věnujeme naší energii.

1. Úvodní konzultace

Telefonát, videohovor nebo osobní schůzka, kde v rámci 1 hodiny zjistíme vaši situaci. Následně vám zašleme jako výstup naše navrhované řešení s odhadem ceny jednotlivých bodů. Je ale pak zcela na vás, zda budete chtít pokračovat s námi, nebo naše řešení zkusíte zrealizovat po své ose. Ohledně průběhu jedné konkrétní konzultace a jejím výstupu si můžete přečíst článek.

Pro zákazníky Timoty aplikace ZDARMA
Pro nezákazníky 2000 Kč bez DPH

2. Realizace

Jakmile máte v ruce návrh řešení od nás pro vaši firmu a rozhodnete se, že budete chtít ve spolupráci pokračovat s námi, pak standardně vždy navrhujeme provést pouze jednu část, abychom si oboustranně ověřili, že nám spolupráce funguje. Naším hlavním podnikáním není totiž marketing firem, ale aplikace Timoty, proto chceme náš čas věnovat pouze těm podnikatelům, kteří to myslí vážně a chtějí se se svým byznysem posouvat dále.

Naše první spolupráce může mít například takovou podobu, že si zakoupíte našich 5 hodin času, v rámci nichž vám zpracujeme nejzákladnější a nejprioritnější záležitosti a zároveň si vyzkoušíme, zdali nám funguje chemie a jsme na stejné vlně. Pokud to oběma stranám bude dávat smysl, můžeme spolu pokračovat dále, pokud ne, pak si samozřejmě můžete s vypracovaným návrhem řešení a hotovou prací oslovit jiné dodavatele a pokračovat tak jinde.

3. Podpora

Realizací však naše spolupráce skončit nemusí. Naopak můžeme být v kontaktu nadále a nadále vám můžeme pomáhat s růstem vašeho podnikání. Máme pořád totiž stejný cíl: váš úspěch.

Cena bez DPH

1 500 Kč/h
Konečnou cenu budete znát vždy dopředu.
Než se pustíte do marketingu po vlastní ose, přečtěte si:
Firma si nechala vytvořit web od IT studentů za 50 000 Kč, jak to dopadlo?

Úvodní konzultace

Pro zákazníky aplikace Timoty ZDARMA.
Pro nezákazníky 2 000 Kč.
Mám zájem o konzultaci

Timoty Akademie

Praktické informace o podnikání v oblasti domácích služeb
Přejít do Akademie
crossmenu